pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 października 2016
  • 14 listopada 2016
  • wyświetleń: 3760

Wyjazd na baseny termalne - Termy Chochołowskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę do Term Chochołowskich, która odbędzie się w sobotę, 19 listopada.

Wyjazd o godzinie 7.00 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie, zaś o godzinie 7.20 Wola -sprzed parkingu pod kościołem w Woli.

W malowniczo położonej miejscowości Chochołów, u stóp Tatr Zachodnich wzniesiono nowoczesny kompleks basenowy, który pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach, niezależnie od liczby osób w obiekcie. Temperatura wody termalnej to 32-37 stopni Celsjusza. W strefie basenowej mają Państwo dostęp do: 8 basenów whirpool z wodą termalną, basen whirpool z wodą solankową, dwa baseny wewnętrzne termalne ze stanowiskami do masażu, grota solna. Mnogość atrakcji, duże baseny zewnętrzne, przylegające do nich połacie plaż trawiastych oraz szum pobliskiej rzeki Dunajec. Dodajmy do tego jeszcze liczne atrakcje dla dzieci i rysuje się przed nami perspektywa nie lada zabawy. 

Koszt wycieczki wynosi 55 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za rok 2016) oraz 60 zł (pozostali uczestnicy). Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW. Uczestnik opłaca indywidualnie wstęp do Term Chochołowskich. Bilet grupowy na strefę basenową oraz leczniczą w cenie: osoby od 3-13 r. ż. - 23 zł, osoby od 13-60 r. ż. - 42 zł, seniorzy pow 60 r. ż. - 29 zł na cały dzień.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty (do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 14 listopada. lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj