pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 października 2016
  • 26 listopada 2016
  • wyświetleń: 6691

Zabawa Andrzejkowa w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Jak tradycja nakazuje, zbliżają się zabawy andrzejkowe w Karczmie Wiejskiej. Już w piątek, 25 i sobotę, 26 listopada właściciele zapraszają na magiczny wieczór andrzejkowy. Będą to niezapomniane chwile w towarzystwie dobrej muzyki, smacznego jadła i atmosfery osnutej tajemniczą aurą andrzejkowych wróżb.

Karczma Wiejska
Zabawa Andrzejkowa w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach


Zabawę taneczną z muzyką na żywo poprowadzi niezawodny Dj Adams. Jak zawsze nie zabraknie Magicznych Drinków Andrzejkowych oraz dań z naszej Karty Menu, które zaspokoją najbardziej wymagające podniebienia. Wśród atrakcji wieczoru nie zabraknie również wróżenia z wosku.

Kroniki historyczne pokazują, że aż do XIX wieku wróżby, przede wszystkim matrymonialne, traktowane były wyjątkowo poważnie. Do tego stopnia, że panny wznosiły najpierw modły do świętego, a sama wróżba wymagała ścisłej tajemnicy. Dopiero w XIX wieku tradycja zaczęła ewoluować do znanej dziś formy zbiorowej zabawy.

Zatem, jeżeli tylko możemy, bawmy się i cieszmy naszymi tradycjami.

Rezerwacja stolików 20 zł/os - kwota ta częściowo do wykorzystania na konsumpcję i napoje podczas zabawy. Rezerwacji należy dokonać pod numerem: (32) 447-18-82.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą oferta andrzejkową. Informujemy, iż pozostały jeszcze wolne miejsca na zabawę w piątek, 25 listopada. W sobotę, 26 listopada nie mamy już wolnych miejsc. Życzymy udanej zabawy i mile spędzonego wieczoru andrzejkowego.


Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj