pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 października 2016
  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 1896

Wycieczka górska w Beskid Średni - Makowski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Klub Turystyki Aktywnej przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Beskid Średni - Makowski, która odbędzie się w sobotę, 5 listopada.

Trasa: Węglówka - Lubomir ( 904 m npm) Obserwatorium Astronomiczne - Łysina - Schronisko PTTK na Kudłaczach - Uklejna - Rezerwat Zamczysko nad Rabą - Myślenice. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 5 godzin, długość trasy pieszej - 17,1 km, zaś suma podejść to 530 m.

Wyjazd o godzinie 6.00 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie, zaś o 6.15 z parkingu pod kościołem w Woli.

Koszt:
  • 50 zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2016)
  • 56 zł (pozostali uczestnicy)


Cena obejmuje: przejazd busem/autobusem, opiekę przewodnika górskiego, ubezpieczenie NNW
Wstęp do Obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze płatne we własnym zakresie: ok. 6 zł

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty (do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 31 października lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 oraz Czober Jacek, tel. 692-005-673.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj