pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 października 2016
  • 8 listopada 2016
  • wyświetleń: 1955

Zakończenie sezonu na Stożku w Beskidzie Śląskim

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Turystyki Górskiej PTTK "Magurka" w Woli przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską podsumowującą sezon na Stożek w Beskidzie Śląskim, która odbędzie się w sobotę, 12 listopada.

Trasa: Wisła Dziechcinka - Kobyla (802 m n.p.m.) - Stożek (978 m n.p.m.) - Schronisko PTTK - Kiczory - Mraźnica - Wisła Głębce. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 4,5 godz. Długość trasy pieszej: 11,5 km, zaś suma podejść - 540 m.

W schronisku smakowita zupa oraz grill w plenerze. Wyjazd o godzinie 7.00 z parkingu pod kościołem w Woli, zaś o 7.20 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie.

Koszt:
  • 30 - zł (członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2016)
  • 45 - zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika górskiego, ubezpieczenie NNW

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty (do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 9 listopada lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 oraz Drożdż Andrzej: 784-573-912.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj