pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 października 2016
  • 26 października 2016
  • wyświetleń: 1532

Wycieczka z wejściem na Pilsko w Beskidach Orawskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską z wejściem na Pilsko (1557 m n.p.m.) w Beskidach Orawskich (Słowacja), która odbędzie się w niedzielę, 30 października.

Trasa: Sihelne/Biela farma, hot. (738 m n.p.m.) - Limier (875 m n.p.m.) - Skalisko (1440 m n.p.m.) - Pilsko (1557 m n.p.m.) - schr. Na Hali Miziowej (1330 m n.p.m.) - m. Korbielów (600 m n.p.m.). Czas przejścia około 5,5h (bez odpoczynków). Długość trasy wynosi 16,5 km, zaś suma podejść - 822 m.

Cena wycieczki obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m.Biela ( Słowacja ) i powrót do Pszczyny, ubezpieczenie KL i NNW oraz opiekę licencjonowanego pilota / przewodnika na trasie wycieczki.

Wyjazd odbędzie się w dniu 30 października o godzinie 7.00 spod hotelu PTTK w Pszczynie, przy ul. bpa Bogedaina 16. Powrót około godziny 18.00. Obowiązkowo zabieramy paszport lub dowód osobisty.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty (do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 20 osób. Szczegóły na stronie www.pttk-pszczyna.slask.pl. Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie, tel. (32) 449-11-23 - do dnia 27 października lub do wyczerpania miejsc. Kontakt: Wiesław Kubera, tel. 500-604-623.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj