pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 października 2016
  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 1866

Wycieczka górska PTTK w Pieniny Spiskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Klub Turystyki Aktywnej przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Pieniny Spiskie, która odbędzie się w niedzielę, 23 października.

Trasa: Łapsze Wyżne - Granderus (795 m n.p.m.) - Dursztyn - Jurgowskie Stajnie - Żar - (883 m n.p.m.) - Złotne - Niedzica Zamek - w drodze powrotnej zwiedzanie miejscowości Frydman z zabytkowymi piwnicami- magazyny na wino.

Urokliwy szlak, przy dobrej pogodzie rozciąga się panorama na Gorce i Tatry. Region mało odwiedzany przez turystów pozwala zapoznać się z całym głównym grzbietem pasma i jego mało znanymi zakątkami. Niewątpliwym atutem jest również historia Polskiego Spisza oraz pogranicza Magury Spiskiej i Pienin.

Wyjazd o godzinie 5.30 z pod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 5 godzin. Długość trasy pieszej to 15,5 km. Suma podejść - 520 m. Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę przewodnika z licencją PPN oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Udział w wycieczce biorą wyłącznie osoby pełnoletnie. Niepełnoletnie pod opieką osób dorosłych. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty (do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 19 października lub do wyczerpania miejsc, szczegóły na stronie www.pttk-pszczyna.slask.pl. Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej, tel. (32) 449-11-23 oraz Jacek Czober - tel. 692-005-673.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj