pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 października 2016
  • 11 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4787

Przed nami VII Suszecka Jesień Kulturalna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wielbicieli kultury i dobrej zabawy na VII Suszecką Jesień Kulturalną!

Tegoroczna inauguracja Suszeckiej Jesieni Kulturalnej odbędzie się w niedzielę, 27 listopada o godzinie 17.00 podczas koncertu "Muzyka w Barwach Jesieni", w ramach którego wystąpi Chór Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych w Zabrzu. Koncert odbędzie się w Kościele Parafialnym w Suszcu. Wstęp wolny.

Wszystkich fanów dobrego humoru zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów z programem "Godej, abo wylyź". Kabaret zagra dwukrotnie w dniu 8 grudnia o godzinie 17.30 oraz 20.30. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w biurze GOK lub na portalu biletynakabarety.pl.

XIII Turniej Zespołów Ludowych Ziemi Pszczyńskiej im. M. Cieśli "Jak ze Suszca powędruję" odbędzie się 10 grudnia, rozpoczęcie o godzinie 15.00. W ramach Turnieju podziwiać będzie można kilka wystaw specjalnie przygotowanych na tę okazję. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którym bliska jest tematyka kultury regionalnej. Wstęp wolny.

Jak co roku odbędzie się także prapremiera spektaklu Amatorskiej Grupy Teatralnej działającej przy suszeckim Kole Związku Górnośląskiego pt. "Alojz i jego familia", w niedzielę, 11 grudnia o godzinie 15.00 oraz na premierę, również w dniu 11 grudnia o godzinie 18.00. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w biurze GOK.

Wszystkie imprezy za wyjątkiem koncertu "Muzyka w Barwach Jesieni" odbędą się w sali GOK w Suszcu.

Bilety można zakupić w biurze GOK od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 19.30, a także przelewem po uprzedniej rezerwacji telefonicznej: (32) 212-44-91 wew. 21. Rezerwacje są ważne przez 7 dni kalendarzowych, jeśli w tym czasie nie zostanie uregulowana płatność, rezerwacja jest anulowana.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj