pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 października 2016
  • 27 października 2016
  • wyświetleń: 1795

Naucz się zasad pierwszej pomocy z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Czy w razie wypadku ktoś będzie potrafił mi pomóc? Czy potrafię pomóc poszkodowanemu? Czy nie boję się pomagać poszkodowanym? To może tylko kilka z pytań, które czasami sobie stawiamy w sytuacji, gdy poruszana jest kwestia udzielania pierwszej pomocy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niektórych mieszkańców naszego powiatu Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie kolejne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada. W trakcie szkolenia uczestnicy praktycznie przećwiczą metody udzielania pierwszej pomocy w wielu różnorakich sytuacjach. Wszyscy poznają zasady przeprowadzania resuscytacji osoby dorosłej, niemowlęcia oraz dziecka. Zajęcia praktyczne obejmą również opatrywanie różnego typu ran. Uczestnicy szkolenia nauczą się także używać defibrylatora AED a także wielu innych, związanych z udzielaniem pierwszej, pomocy czynności. Każdy z uczestników otrzyma stosowne zaświadczenie.

Szkolenie prowadzone będzie przez wykwalifikowanych, czynnie działających ratowników medycznych z firmy Edunavigator.

Koszt uczestnictwa wynosi 15 złotych. Szczegółowe informacje i możliwość zapisów znajdują się na stronie www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl.

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj