pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 września 2016
  • 5 października 2016
  • wyświetleń: 3637

I Rajd Rowerowy Głównym Szlakiem Beskidzkim - zdjęcia

1 października, w ramach IV Rajdu GSB 2016 na rzecz Śląskiego Hospicjum dla Dzieci w Tychach, odbył się pierwszy Rajd Rowerowy z Ustronia do Pszczyny.

I Rajd Rowerowy GSB z Ustronia do Pszczyny - 01.10.2016 · fot. mat. organizatora


Rajd zgodnie z planem ruszył spod punktu informacyjnego w Ustroniu 1.10.2016 parę minut po 9.00 Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu przez p. Andrzeja z UM w Ustroniu ruszyliśmy małą, ale zwarta grupą w kierunku Pszczyny z przystankiem w Strumieniu.

Rajd prowadził przy pięknej pogodzie Szymon Sekta sekretarz powiatu w Pszczynie. Po dotarciu do Strumienia uzupełniliśmy płyny i odwiedziliśmy punkt informacyjny, gdzie Pani opowiedziała nam o historii Strumienia. Obdarowała materiałami informacyjnymi, kartami.

Po liźnięciu historii Strumienia udaliśmy się w dalszą drogę do Pszczyny. Po godzinie 13 dotarliśmy do Zagrody Żubrów w Pszczynie, gdzie czekali na nas przedstawiciele Stowarzyszenia IV piętro "ONKOIMPREZOWNIA", zostały nam wręczone dyplomy. Ponadto zostaliśmy ugoszczeniu pysznym obiadem, który ufundował dla wszystkich uczestników Starosta Powiatowy Pszczyny Paweł Sadza.

Super rajd, szkoda, że tak mało było uczestników I rajdu GSB 2016. Zapraszamy za rok!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.