pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 września 2016
  • 4 października 2016
  • wyświetleń: 1761

Klub Malucha Puchatek w Sali Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Za nami:

Klub Malucha Puchatek to autorski program zajęć, prowadzony przez Centrum Edukacji i Rozwoju www.ceir.pl, oparty o podstawę programową realizowaną w przedszkolach.

Puchatek w Sali Zabaw Radocha


Dzieci w czasie spotkań uczestniczą w zajęciach manualnych, ruchowych i intelektualnych, poznają rówieśników i uczą się komunikacji między sobą. Zajęcia odbywają się w formie miłej i wesołej zabawy, dodatkowym, atutem w początkowym okresie naszej przygody jest obecność oraz współudział w zajęciach rodzica (bądź opiekuna), w tym okresie bardzo ważna jest pomoc w procesie adaptacyjnym kogoś bliskiego.

Program wykorzystuje intelektualny potencjał małych dzieci, które mają niezwykła potrzebę poznawania świata a zarazem najbliższego otoczenia. W zabawie towarzyszy dzieciom pluszowy miś- Kubuś Puchatek, który wita się z dziećmi i opowiada im bajki. Na spotkaniach pojawiają się inne postacie z bajki (Kłapouchy, Prosiaczek, Tygrysek). Dzieci pomagają mieszkańcom 100-milowego lasu rozwiązywać problemy (radzą Prosiaczkowi co zrobić by nie bał się ciemności, Tygryskowi co zrobić by nie robić krzywdy swoim przyjaciołom, Królika uczą cierpliwości a Puchatka uczą dzielenia się swoim miodkiem z innymi). Kubuś po zajęciach pozostawia dzieciom, w podziękowaniu za wspólną zabawę słodkie niespodzianki.
Fabularna forma spotkań pozwala dziecku lepiej przyswoić i zrozumieć omawiane tematy.

Cennik: 90 zł/ 4 spotkania. Dodatkowo dla grup pół godziny zabawy w Sali Zabawy w cenie!

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2016/2017:
  • Wtorki, godz. 17.00-18.00
  • Środy, godz. 17.00-18.00 oraz 18.00-19.00


Zapraszamy!

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Radocha" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.