pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 września 2016
  • 19 września 2016
  • wyświetleń: 2221

IV Rajd Głównym Szlakiem Beskidzkim na rzecz Hospicjum

Za nami:

W poniedziałek, 12 września jak co roku zapaleńcy z Pszczyny rozpoczęli rajd Głównym Szlakiem Beskidzkim z Wołosatego do Ustronia. Tegoroczny rajd potrwa 19 dni. W tym roku chętni idą na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach.

IV Rajd GSB - 09.2016 · fot. www.facebook.com/glownyszlakbeskidzkiwyprawa


Podobnie jak w ubiegłym roku, celem wędrówki Wołosate - Ustroń jest zebranie jak największej ilości środków finansowych dla potrzebujących, pokonanie trudności górskich oraz propagowanie wędrówek kilkudniowych. Fundusze zbierane podczas "IV rajdu - Głównym Szlakiem Beskidzkim" zostaną przekazane na rzecz Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach - zakup sprzętu medycznego, leków oraz środków opatrunkowych.

- Fundusze zbierane są poprzez bezpośrednia wpłatę na konto Hospicjum: 24 8435 0004 0000 0000 4620 0008 z dopiskiem darowizna + IV GSB. Można też nabyć koszulkę wspierając Hospicjum i akcję - zachęcają organizatorzy.

Tegoroczna wędrówka tradycyjnie zakończy się w Ustroniu, jednakże nie będzie zwieńczona piknikiem, jak w ubiegłych latach. - W tym roku chcemy zorganizować dwudniowy rajd dla młodzieży w ramach wędrówki, w dniach 29-30 września. Ponadto z włodarzami Starostwa Powiatowego w Pszczynie oraz Urzędu Miasta Ustroń i Strumień 1 października organizujemy rajd rowerowy dla wszystkich chętnych z Ustronia przez Strumień do Pszczyny - informują organizatorzy.

KonkursPoszczególne etapy wędrówki można śledzić na stronie www.glownyszlakbeskidzki.pl i na Facebooku.

IV Rajd Głównym Szlakiem Beskidzkim

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.