pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 15 września 2016
  • 16 września 2016
  • wyświetleń: 5346

Joga Medica - studio jogi i zdrowego kręgosłupa w Pszczynie - zapisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Studio Joga Medica" podaj

Artykuł sponsorowany:

Ruszają zapisy na nowe zajęcia z jogi. Studio Joga Medica poleca cztery rodzaje zajęć - zdrowy kręgosłup, vinyasa, hatha oraz personal.

Joga Medica
fot. Joga Medica


Joga jest dobra zarówno dla kobiet jak i mężczyzn bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Każdy ćwiczy dla siebie - bez grama rywalizacji. Liczy się tylko współpraca i dobra energia!

Pszczyńskie studio Joga Medica zaprasza na nowy sezon zajęć. Do wyboru mamy cztery rodzaje zajęć:

Joga Zdrowy KręgosłupZajęcia dla wszystkich, którzy odczuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym. Joga może być traktowana jako profilaktyka schorzeń kręgosłupa, jak i forma kontynuacji rehabilitacji. To forma terapii ruchem dla osób w każdym wieku. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz.18.00 oraz we wtorki i piątki o godz. 9:00.

Hatha JogaHatha Joga to joga w wersji klasycznej. Są to tradycyjne asany wymagające dyscypliny fizycznej i wysiłku. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18:00

Vinyasa JogaVinyasa Joga to ruch połączony z oddechem. W tradycyjnej praktyce ashtangi, vinyasy są modyfikacjami opartymi na motywie Powitania Słońca, które stanowi punkt wyjścia do praktyki wszystkich pozostałych ruchów. Praktykując vinyasę przechodzimy z jednej pozycji do kolejnej wraz z oddechem. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 20:00

Personal JogaZajęcia indywidualne w wersji jogi klasycznej: nauczyciel - uczeń. W pierwotnej koncepcji jogi nauczyciel prowadzi ucznia planując praktykę według jego indywidualnych potrzeb i możliwości. W ramach tych zajęć istnieje możliwość umawiania się na zajęcia w domu.


Joga Medica studio jogi

43-200 Pszczyna
ul. Narcyzów 4

kom. 605 885 341