pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 9 września 2016
  • 14 września 2016
  • wyświetleń: 3675

Wycieczka górska - Mała Fatra Krywańska "Zbójnicki Chodnik"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską "Zbójnickim chodnikiem" w Małej Fatrze Krywańskiej (Słowacja), która odbędzie się w niedzielę, 18 września.

Trasa: m. Terchowa / Tiesnavy 567 m n.p.m. - Male Noclahy - Sokolie 1172 m n.p.m. - sedlo Prislop - Stary dvor. Zbójnicki chodnik to bardzo atrakcyjna ścieżka w dolinie Vratnej w Małej Fatrze. Górską wędrówkę rozpoczynamy w wąwozie Tieśnavy. Szlak wiedzie wąską ścieżką wśród spiczastych wychodni skalnych , momentami nad stromą przepaścią. Trasa jest niezwykle malownicza. Czas przejścia wynosi około 3.50 godziny (bez odpoczynków). Długość trasy - 7,5 km. Suma podejść - 661 m.

Wyjazd obędzie się w niedzielę, 18 września o godzinie 6.00 spod hotelu PTTK w Pszczynie, ul. bpa Bogedaina 16. Powrót około godziny 18.00.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana. Obowiązkowo zabieramy paszport lub dowód osobisty.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 20 osób.

Zapisy w biurze PTTK w Pszczynie, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 - do dnia 14 września lub do wyczerpania miejsc. Cena wycieczki obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m. Terchova (Słowacja) i powrót do Pszczyny, ubezpieczenie KL i NNW oraz opiekę licencjonowanego pilota na trasie wycieczki.

Informacji udziela Wiesław F. Kubera, tel. 500-604-623. Zapraszamy do udziału w imprezach turystycznych!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.