pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 sierpnia 2016
  • 15 września 2016
  • wyświetleń: 3312

PTTK Pszczyna: Wycieczka do Ostrawy na pokazy lotnicze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza członków i sympatyków PTTK na zorganizowany wyjazd z Pszczyny do Ostrawy (Czechy) na pokazy lotnicze - Dni NATO & Dni Sił powietrznych Republiki Czeskiej.

Dni NATO & Dni Sił powietrznych Republiki Czeskiej

Pokazy odbędą się w sobotę 17 września. Dni NATO w Ostrawie są największym lotniczym oraz wojskowym wydarzeniem związanym z bezpieczeństwem w Europie Środkowej. Ich celem jest pokazanie publiczności możliwie najszerszego zakresu dostępnych środków w Republice Czeskiej i jej sojuszników - w dziedzinie bezpieczeństwa. Impreza pełna wrażeń i emocji. Odpowiednia dla mężczyzn, kobiet i dzieci w różnym wieku.

Miejsce:
Lotnisko Leose Janacka w Ostrawie ( Czechy )

Koszt:
60 zł (członkowie PTTK z opłaconą składką za 2016 r.)
65 zł (pozostali uczestnicy)

Cena obejmuje: Transport autokarem, parking, ubezpieczenie NNW i KL, formalności załatwiane przez opiekuna - pilota. Bez stania w kolejce do kas !!! Nie musisz martwić się o samochód, parking i możesz spokojnie uczestniczyć w imprezie.

Wyjazd:
Wyjazd w dniu 17 . 09 . 2016 r. ( sobota ) godz. 06:00 spod hotelu PTTK w Pszczynie ul. bpa B. Bogedaina 16 , powrót ok. godz. 18:00.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki .Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Zapisanie się na wycieczkę jest jednoznaczne z wniesieniem opłaty ( do trzech dni od zapisu telefonicznego), która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 25 osób.

Zapisy do 14.09.2016 r. lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela biuro PTTK w Pszczynie ul. Rynek 15 tel. 32 449 11 23 oraz pilot wycieczki : W. F. Kubera nr tel. kom. 500 604 623


Zarząd Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj