pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2015

Ludowy zespół z Grecji z wizytą w Pszczynie - zdjęcia

W Pszczynie na zaproszenie burmistrza Dariusza Skrobola oraz Zespołu Regionalnego "Ćwiklice" przebywa grecki zespół ludowy M.E.S.K z miejscowości Kyparissa.

Ludowy zespół z Grecji z wizytą w Pszczynie - 08.2016 · fot. UM Pszczyna


Artyści mieli okazję zaprezentować się podczas VII Śląskiego Święta Miodu. Na wizycie Greków skorzystali również organizatorzy Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Zespół wystąpił w niedzielę wieczorem podczas występów w Wiśle.

W trakcie wizyty członkowie zespołu zwiedzają Pszczynę. W poniedziałek spotkali się oni z burmistrzem Pszczyny Dariuszem Skrobolem, zastępcą burmistrza Barbarą Sopot-Zembok, a także dyrektorem Pszczyńskiego Centrum Kultury Michałem Czernkiem.

Jeszcze w tym miesiącu członkowie Zespołu Regionalnego "Ćwiklice" będą mieli okazję do tego, aby zobaczyć jak żyje się na południu Europy, a także zaprezentować się przed grecką publicznością, ponieważ nasi goście zaprosili zespół na Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.