pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lipca 2016
  • wyświetleń: 1890

Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goczałkowicach-Zdroju

Za nami połowa lipca, a tym samym część wakacyjnych atrakcji zaplanowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Jak dotąd udało się zorganizować dwa, spośród pięciu rodzinnych wyjazdów kulturoznawczych.

Wakacje z GOK-iem - 07.2016 · fot. UG Goczałkowice


Początkiem miesiąca prawie pięćdziesięcio osobowa grupa odwiedziła klasztor Ojców Paulinów na Jasnej Górze oraz ruiny zamku w Ogrodzieńcu. W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie pod okiem przewodnika obiektów muzealnych i sakralnych sanktuarium oraz jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych jury krakowsko-częstochowskiej - dawnej rezydencji rodu Bonerów. Z kolei w środę, 20 lipca ponad 100 osób udało się na wyprawę do położonego za czeską granicą ZOO w Ostrawie, które słynie z bogactwa flory i fauny, prezentowanej na 100 ha zieleni. Łącznie, w ogrodzie można zobaczyć ponad 360 gatunków zwierząt.

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych dzieci bezpłatnie, w siedzibie GOK-u, w dwóch terminach zorganizowano warsztaty szachowe oraz letnią szkółkę karate, a dla najmłodszych, lubiących taniec i ruchowo-tanecznę zabawę - zajęcia ZUMBY KIDS (do tej pory odbyły się po trzy spotkania).
W najbliższym czasie organizator zaprasza na sierpniowe warsztaty Kreatywnej Pracowni (pierwsze zostały zaplanowane na wtorek 2 sierpnia).

Dzień później, 3 sierpnia odbędzie się wyjazd do Zakopanego, w ramach którego uczestnicy udają się na krótki spacer Doliną Kościeliską, wyjadą kolejką na Gubałówkę oraz zwiedzą zakopiańską starówkę, w tym Krupówki oraz cmentarz na Pęksowym Brzysku.

wiktoria / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.