pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 30 maja 2005
  • wyświetleń: 3343

Rajd Uśmiechu dla dzieci

To już XXIII Rajd Uśmiechu organizowany przez LOK. Każdy chętny kierowca zabiera na pokład samochodu dzieci z Domu Dziecka w roli pilota. A to wszystko po to, aby zobaczyć uśmiechy na buziach dzieci.

4 czerwca około południa, na pszczyńskim rynku pojawi się kolumna młodych rajdowców pod eskortą Policji. Tam spróbują swoich sił jako piloci, podczas zręcznościowych konkurencji na czas.

O co będą walczyć? Walka toczy się o Puchar Burmistrza, Puchar Komendanta Policji, Komendanta Straży Pożarnej, Starosty Pszczyńskiego, przewidziano również puchar dla najlepszej załogi kobiecej. Także moje Panie łączcie siły, pokażmy na co nas stać!!:)

Każdy kto chce zostać kierowcą podczas rajdu, powinien zgłosić się do siedziby LOK-u w Pszczynie. Tam w każdy poniedziałek odbywają się spotkania informacyjne o godzinie 16.00, będzie można się zapisać i popytać o szczegóły. Załogę na rajd możesz również zgłosić, wysyłając email. Powinien on zawierać: imię i nazwisko kierowcy, numer rejestracyjny samochodu oraz liczbę miejsc w samochodzie bez kierowcy. Email przesłać należy na adres skrobol@powiat.pszczyna.pl

Jak się dowiedzieliśmy, po części rajdowej na dzieci czekają jeszcze inne niespodzianki: strzelanie, rzuty piłką do celu, upominki, a na zakończenie ognisko i pieczenie kiełbasy. Podczas imprezy nie zabraknie również słodkich atrakcji na przykład: lodów. Mamy nadzieję, że sponsorzy nie zawiodą i tych atrakcji będzie jak najwięcej.

No to jak, podarujecie dzieciom uśmiech...?

A.O. / pless.pl

-------------

Szczegółowy harmonogram 4 czerwiec (sobota)

godz. 11:30 - zbiórka przy LOK Pszczyna ul. Katowicka 59a
godz. 12:10- odprawa zawodników
godz. 12:30 - przyjazd pod Dom Dziecka w Pszczynie ul. Paderewskiego 3
godz. 12:45 - przejazd na Rynek w Pszczynie
godz. 13:00 - próba sprawnościowa
godz. 14:30 - dekoracja najlepszych zawodników próby sprawnościowej
godz. 14:45 - przyjazd do LOK-u
godz. 15:00 - strzelanie, rzuty piłką do celu, jazda konna, jazda quadami, posiłek
godz. 16:10- wyjazd na trasę
godz. 17:30 - przyjazd docelowy do leśniczówki "Cyranka" w Porębie
godz. 19:30 - ogłoszenie wyników Rajdu, rozdanie nagród

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.