pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 15 lipca 2016
  • 14 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 3293

Tatrzańskie wędrowanie z Diablakiem w sierpniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Za nami:

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" serdecznie zaprasza 14 sierpnia do wzięcia udziału w wycieczce w Tatry. Celem wycieczki jest poznanie walorów turystyczno-krajobrazowych Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zakładana trasa (wersja najbardziej optymistyczna): Kuźnice - Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.) - Goryczkowa Czuba (1913 m n.p.m.) - Kondracka Kopa (2005 m n.p.m.) - (opcjonalnie wejście na Giewont) - Hala Kondratowa - Kuźnice - czas przejścia około 9 godz. + odpoczynki.

Planowana trasa jest średnio długa liczy około 23 km. i przeznaczona jest dla turystów o dobrej kondycji i dobrym stanie zdrowia. W przypadku złych warunków trasa zostanie zmodyfikowana lub zmieniona tak, aby nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. W czasie wycieczki planujemy odwiedzić schronisko na Hali Kondratowej.

Tatrzańskie wędrowanie z DIABLAKiem


Uczestnicy tej wycieczki zapoznają się z pięknymi widokami (oczywiście przy sprzyjającej pogodzie) Tatr Wysokich, Zachodnich i nie tylko, poznają historię terenu, walory przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego. I co najważniejsze będą mieli okazję zasmakować klimatu tatrzańskich wędrówek.

Tą wycieczką włączamy się w akcję "Zdobywamy szczyty dla Hospicjum" prowadzoną przez Hospicjum Św. Ojca Pio w Pszczynie.

Minimalny wiek uczestnika to ukończone 15 lat!

W ramach organizacji wycieczki zapewniamy: ubezpieczenie (dla osób zgłaszających się w terminie), transport, opiekę przewodnika tatrzańskiego, wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Koszt wyjazdu to 75 zł. zapisy prowadzimy do 10 sierpnia, ilość dostępnych jeszcze miejsc: 17.

Szczegóły wyjazdu znajdują się na stronie UKST "DIABLAK": www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj