pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 lipca 2016
  • 23 lipca 2016
  • wyświetleń: 4487

Wycieczka w polskie Tatry z PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Za nami:

Koło Turystyki Górskiej "Magurka" w Woli przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską: Polskie Tatry Zachodnie Czerwone Wierchy dnia 23 lipca (sobota).

Wyjazd
  • 5:30 Pszczyna Hotel PTTK ul Bogedaina 16
  • 5:50 Wola -parking pod Kościołem


Trasa
: Kuźnice - Schronisko na Hali Kondratowej - Przełęcz Pod Kopą - Kopa Kondracka 2005 m n.p.m. - Przełęcz Kondracka- Giewont 1896 m n.p.m. - Przełęcz Kondracka - Schronisko na Hali Kondratowej - Kuźnice

Czas przejścia około: 7 godz.( plus odpoczynki )
Długość trasy: 15 km
Suma podejść: 1160 m

Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota oraz przewodnika tatrzańskiego, ubezpieczenie KL, NNW. Uczestnik opłaca indywidualnie wstęp do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynuje Koło przewodników przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Moment zapisania się na wycieczkę jest jednoznaczny z wniesieniem opłaty, która w przypadku rezygnacji nie będzie zwracana.

Wycieczka odbędzie się gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 27 osób.

Zapisy do 20.07.2016 lub do wyczerpania miejsc.

Informacji udziela biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej Pszczyna, Rynek 15, tel.032 449-11-23 lub prezes Koła Magurka Andrzej Drożdż tel. 784-573-912.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj