pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3296

Rodziny zastępcze świętowały podczas pikniku - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Już po raz ósmy rodziny zastępcze z powiatu pszczyńskiego oraz osoby zainteresowane ideą rodzicielstwa zastępczego spotkały się podczas Pikniku Rodzin Zastępczych.

Piknik ORPZ · fot. Powiat


Piknik służy przede wszystkim integracji środowiska rodzin zastępczych, ale także promocji idei rodzicielstwa zastępczego. Dobrej zabawy wszystkim uczestnikom imprezy życzył wicestarosta pszczyński, Krystian Szostak. - Życzę miłego pobytu wszystkim rodzinom, które na co dzień wykonują taką wspaniałą pracę. W imieniu całego samorządu powiatowego serdecznie dziękuję - mówił.

W Ośrodku Sportów Wodnych w Łące na dzieci czekało sporo atrakcji m.in. malowanie twarzy, tory przeszkód, zabawy ruchowe, konkursy plastyczne czy przejażdżka na kucyku. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także kajaki i rowerki wodne, z których chętnie korzystały całe rodziny. Dla miłośników piłki nożnej stworzono natomiast strefę kibica.

- Wspierają nas dzisiaj wolontariusze z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ratowników Górskich w Katowicach i Gimnazjum nr 4. Wszystkie atrakcje dla dzieci to ich zasługa - podkreślała Katarzyna Motyka, kierownik ORPZ.

Osoby zainteresowane ideą rodzicielstwa zastępczego zapraszamy do siedziby Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej: ul. Wiśniowa 2A, Pszczyna, tel. 324493514.

Więcej informacji o rodzicielstwie zastępczym można znaleźć na stronie: www.orpz.pl/

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj