pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 21 czerwca 2016
  • 26 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3036

Wakacje w Goczałkowicach-Zdroju: sportowa oferta GOSiRu

Za nami:

Już tradycyjnie jak co roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju przygotował ciekawą ofertę na sportowe spędzanie wolnego wakacyjnego czasu.

GOSiR, Wakacje, goczuś


Oprócz promocyjnych wejść na basen, które w tym roku obowiązywać będą przez cały dzień, a nie jak w latach ubiegłych o wyznaczonej godzinie, gier zespołowych w hali i na orliku, zajęć w siłowni - przygotowaliśmy jeszcze parę ciekawych propozycji.

Zaczynamy już 27 czerwca na orliku, gdzie w turnieju piłki nożnej zmierzą się uczniowie szkoły podstawowej. W okresie 01 - 05 lipca GOSiR po raz drugi będzie organizatorem dochodzeniowego kursu piłkarskiego, w którym udział weźmie ok. 70 dzieci z całej Polski, a zajęcia prowadzić będą trenerzy, na codzień pracujący w szkole piłkarskiej BVB Evonic Fußballschule.

Przez cały miesiąc lipiec w ramach półkolonii organizowanych przez szkołę podstawową, dzieci będą korzystać z obiektów sportowych. W sobotę 23 lipca na boisku plażowym przy ul. Uzdrowiskowej odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki o Puchar Menadżera GOSiR, a udział w nim mogą brać pary męskie, żeńskie lub miksty w wieku powyżej 16 lat.

W okresie od 30 lipca do 5 sierpnia wszyscy klienci krytej pływalni przez cały dzień będą mogli korzystać z wodnego toru przeszkód firmy "WIBIT", o długości 25 metrów, który zostanie rozłożony na basenie sportowym. W czwartek 11 sierpnia zapraszamy na turniej siatkarskich trójek, który odbędzie się na orliku, a tydzień później 18 sierpnia piłkarze zmierzą się w turniej piłki nożnej. W piątek 19 sierpnia zapraszamy do krytej pływalni, gdzie o godzinie 19.00 za darmo będzie można ponurkować dzięki firmie Eden Sport, a warunkiem uczestnictwa będzie wykupienie biletu wstępu na basen.

W sobotę 27 sierpnia na parkingu przy hali sportowej wspólnie z Śląskim Centrum Edukacji i Rozwoju zorganizujemy piknik rodzinny na zakończenie wakacji, będą dmuchańce, konkursy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji dla najmłodszych, startujemy od godziny 14.00. W ostatni wakacyjny dzień, a dokładnie w niedzielę 28 sierpnia wszystkich miłośników dwóch kółek zapraszamy do udziału w VII Rajdzie Rowerowym Koroną Zapory (informacja szczegółowa na temat pikniku rodzinnego oraz rajdu znajdzie się już wkrótce na odrębnych plakatach i w osobnych artykułach).

Zapisy do turnieju siatkówki plażowej są prowadzone drogą e-mailową sport@goczalkowicezdroj.pl, gdzie należy podać imiona i nazwiska pary oraz tel. kontaktowy do przedstawiciela drużyny. Zapisów do turnieju siatkarskich trójek oraz piłki nożnej przyjmuje animator Marcin Trzebuniak pod nr tel. 661-141-945.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.