pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2005
  • wyświetleń: 16933

MIX - twój ślubny konsultant

MIX - twój ślubny konsultant
fot. MG Foto


Mix to firma oferująca pełną obsługę w zakresie cateringu oraz planowania i organizacji imprez okolicznościowych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów. Stworzymy dla Państwa absolutnie wyjątkowe wesele, koncentrującą się wokół dobrego jedzenia i równie dobrego towarzystwa.

Firma MIX zapewni Państwu odpowiednie menu na każdą okazję, zadba o stronę organizacyjno-logistyczną oraz oryginalną oprawę i doskonałe wykończenie imprezy, czerpiąc ze swojego bogatego piętnastoletniego doświadczenia. Zajmiemy się każdym, najdrobniejszym nawet szczegółem imprezy, tak aby Państwo mogli się czuć gościem na własnym przyjęciu. Nasi szefowie kuchni i zespół zarządzający jest w stanie przygotować wszystko co Państwo Młodzi sobie zażyczą.

Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół Twojego przyjęcia weselnego powinien odzwierciedlać Twój własny styl, wyczucie smaku, osobowość, a przede wszystkim, powinien wyrażać Twoją miłość do wybranej osoby. Czy będzie to eleganckie wieczorowe przyjęcie przy stole z pełnym menu, czy też niezobowiązujące popołudniowe spotkanie najbliższych znajomych al fresco. Jesteśmy w stanie zadbać o wszystkie elementy prawdziwego przyjęcia, które razem złożą się na niezapomniane wrażenia z cudownego przyjęcia weselnego.

Odpowiednie menu, perfekcyjnie dobrane nakrycia stołów, aspiryna dla ojca Panny Młodej. Przyjęcia weselne to oryginalne, kameralne, a przede wszystkim bardzo osobiste uroczystości, począwszy od wyboru jedzenia i wina, a skończywszy na kwiatach i oprawie muzycznej. Jeśli kiedykolwiek dzień miał być perfekcyjnym wydarzeniem, to musi to być dzień Twojego ślubu... Jesteśmy pewni że z naszą pomocą, Państwa uroczystość okaże się niezwykle udanym wydarzeniem. Zapraszamy ...

Oferta skrócona:

Kompleksowa organizacja wesela, w niej proponujemy:

- Obsługa kulinarna (ciasta i napoje)
- Obsługa muzyczna, konferansjer
- Obsługa kelnerska
- Wynajęcie sali oraz wystrój ( kwiaty, balony, kolorystyka)
- Przewozy ( Dla młodych - tradycyjne samochody, zabytkowe, bryczki; przewozy dla gości: autokary, busy)
- Usługi Video - foto
- Zaproszenia oraz inne usługi drukarskie

Ponadto proponujemy ochronę (chronimy domy państwa młodych oraz gości pod ich nie obecność) i wiele innych według uznania i oczekiwania przez zamawiających usługę

Firma MIX

43-100 Tychy ul. Estetyczna 1
Od poniedziałku do piątku (16.00-17.00)

Kontakt: M. Dudek, A. Dudek
tel. 0 604-679-821, 0 602-692-207

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.