pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2005
  • wyświetleń: 2874

Koncert galowy Musica Sacra

Mamy dla Was dwa zaproszenia na koncert galowy Musica Sacra-XVI. Wystąpi: Orkiestra KWK Wieczorek pod dyrekcją: Andrzeja Pisarzowskiego. W programie: utwory Bacha, Higginsa, Bernsteina oraz innych światowej sławy kompozytorów. Wystąpią również soliści: Leokadia Duży -sopran, Andrzej Sitko- tenor, Robert Czmok- sax sopran, Tomasz Tomecki- trąbka. Koncert odbędzie się 22 maja (niedziela) o godzinie 17.00 w Kościele Ewangelickim w Pszczynie.

Pytanie konkursowe brzmi: Podaj miejsce i datę urodzenia Fryderyka Chopina.

Pierwsza osoba, która przyśle emaila z prawidłową odpowiedzią na pytanie konkursowe, stanie się posiadaczem dwóch zaproszeń na koncert. Odpowiedzi proszę przysyłać na adres: redakcja@pless.pl. Powodzenia!

-------------------------

Uwaga, uwaga mamy już zwycięzcę konkursu: Pana Michała.

Ażeby formalności stało się zadość, podajemy prawidłową odpowiedź. Fryderk Chopin urodził się 1 marca (według oświadczeń samego artysty i jego rodziny), bądź też 22 lutego (według metryki chrztu) w 1810 roku, we wsi Żelazowa Wola.


A.O. / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.