pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2016
  • 4 lipca 2016
  • wyświetleń: 2765

Wycieczka Górska w Małą Fatrę Luczańską

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Koło Terenowe przy Oddziale PTTK Ziemi Pszczyńskiej zaprasza na wycieczkę górską w Małą Fatrę Luczańską na Słowacji, która odbędzie się w niedzielę, 10 lipca.

Wyjazd o godzinie 5.30 spod Hotelu PTTK, przy ul. Bogedaina 16 w Pszczynie.

Trasa: m. Lazky (520) - Vidlica (1462) - Velka luka (1476 m n.p.m.) - Kriźava,vysielać - Martinske hole, chaty (1260) - m. Martin, Strane. Długość trasy pieszej: 17,5 km. Czas przejścia bez odpoczynku wynosi 5,5 godziny.

Koszt wyjazdu wynosi 63 zł - członkowie PTTK z opłacona składką za rok 2016 oraz 68 zł - pozostali uczestnicy. Cena obejmuje: przejazd busem z Pszczyny do m. Lazky (Słowacja) powrót do Pszczyny, ubezpieczenie KL i NNW oraz opiekę licencjonowanego pilota na trasie wycieczki.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy bądź odwołania wycieczki. Zapisując się na wycieczkę uczestnik oświadcza, że jego stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w imprezie oraz, że zapoznał się z programem imprezy, warunkami uczestnictwa i akceptuje je własnoręcznym podpisem. Obowiązkowo zabieramy paszport lub dowód osobisty.

Wycieczka odbędzie się, gdy grupa zgłoszonych uczestników będzie liczyła minimum 20 osób.

Zapisy przyjmowane są w biurze PTTK w Pszczynie, ul. Rynek 15, tel. (32) 449-11-23 - do 7 lipca lub do wyczerpania miejsc. Informacji udziela Wiesław F. Kubera, tel. kom. 500-604-623.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj