pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 czerwca 2016
  • 22 czerwca 2016
  • wyświetleń: 4766

21 lat minęło - Piknik Rodzinny z Pszczyńskim Centrum Rekreacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

18 czerwca na terenie hotelu Imperium w Pszczynie swoje 21 urodziny obchodziło Pszczyńskie Centrum Rekreacji. Właściciele PCR Grzegorz Grzelak i Janusz Mirek przygotowali wiele atrakcji dla swoich gości.

O godzinie 14.00 zaczęli się pojawiać pierwsi goście, a kiedy sala kongresowa była już prawie pełna obaj Panowie przywitali wszystkich przybyłych. Była to również możliwość na krótkie wspomnienia, krótkie anegdoty, parę grzeczności.

Przed godziną 15.00 na scenie sali kongresowej rozpoczął swój koncert zespół BieleckiBand, który bawił zarówno dorosłą jak i tę młodszą publiczność.

Rok temu gościem specjalnym pikniku rodzinnego organizowanego przez Pszczyńskie Centrum Rekreacji, była mistrzyni świata w tańcu, Adrianna Łojszczyk. W tym roku na scenie pojawił się Ireneusz Krosny, który swój występ rozpoczął od wspólnego muzykowania z grupą BieleckiBand. Ireneusz Krosny, ku zaskoczeniu publiczności usiadł za klawiszami syntezatora i pokazał się ze tej strony, która jest chyba mało znana szerszej publiczności. Potem mogliśmy usłyszeć pełen humoru wykład o mowie naszego ciała, a na sam koniec Ireneusz Krosny odpowiadał na pytania publiczności.

Następnie przyszedł czas konkurencje sportowe, wszyscy goście mogli wybrać pomiędzy tenisem ziemnym, piłką nożną, szachami, warcabami czy też konkursem plastycznym. Czasami mogło się wydawać, że te wszystkie aktywności przegrały z ogromnym dmuchawcem i przejażdżką na kucach.

Ostatecznie w najliczniej obsadzanych turniejach wygrali:
  • Piłka nożna - Rodzina Państwa Jonderko
  • Tenis ziemny - Natasza Mirek i Krzysztof Kwoska


Kto nie wytrzymywał tempa mógł posilić się w piknikowym bufecie. Na zakończenie II Pikniku Rodzinnego wszyscy uczestnicy wysłuchali koncertu Joanny Maczugi i Karola Ochodka. Joanna Maczuga & Karol Ochodek to akustyczny duet gitarowo-wokalny wykonujący muzykę połączenia gatunków jazzu i poezji śpiewanej. W ich repertuarze znajdują się utwory Krzysztofa Komedy, Marka Grechuty, Ewy Demarczyk, Agnieszki Osieckiej oraz kompozycje własne.

Grzegorz Grzelak i Janusz Mirek dziękują wszystkim uczestnikom zajęć organizowanych przez Pszczyńskie Centrum Rekreacji za cały rok wspólnej pracy i zapraszają do wspólnych zajęć z zakresu tenisa ziemnego, pływania , tańca i piłki nożnej już od września .

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj