Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 maja 2016
  • 6 czerwca 2016
  • wyświetleń: 3592

I Piknik Rodzinny w Pszczynie - występy artystyczne, mecz, licytacja

W sobotę, 4 czerwca na Placu Gier i Zabaw przy ulicy Bramkowej odbył się Pierwszy Rodzinny Piknik dla dzieci i przyjaciół Świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Pszczynie. Na ten dzień zaplanowano wiele różnych atrakcji zarówno dla wychowanków TPD oraz ich rodzin, jak i dla licznie przybyłych gości.

Pierwszy Piknik Rodzinny przy TPD w Pszczynie - 4.06.2016


Podczas pikniku odbyły się występy artystyczne naszych podopiecznych oraz uczennic z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Pszczynie, można było pośpiewać z Jakubem Gracą i potańczyć przy muzyce gwiazdy wieczoru, tj. Zespołu Whiskey River.

W trakcie trwania pikniku podopieczni wzięli udział w pokazie mody kolekcji lato 2016 przygotowanego przez sklep Coccodrillo, mieszczącego się w Pszczynie przy ul. Chrobrego 11. Do pokazu mody dzieci zostały uczesane przez właścicielkę i pracownice Salonu Fryzjerskiego Diva. Swoje umiejętności taneczne przedstawili również tancerze z Salsa Pszczyna.

- Serdeczne podziękowania należą się dr Natalii Ruman, która wraz ze swoimi studentami z wydziału Etnologii i nauki o edukacji UŚ w Cieszynie oraz uczniami z liceum o innowacji Pedagog społeczny, wspierali wychowawców świetlicy przez cały dzień. Tworzyli z dziećmi maski gipsowe, pomagali malować buzie, brali udział w zabawach integracyjnych z chustą Klanza. Uczniowie z PZS2 przygotowali liczne konkurencje sportowe, plastyczne, pomagali również podczas sprzedaży ciast i kiełbasek z grilla - mówią organizatorzy Pikniku.

- W tym miejscu chcielibyśmy złożyć również serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów: przedsiębiorstwa mięsnego HK Kania, salonowi fryzjerskiemu Diva, właścicielce sklepu Cocodrillo mieszczącego się przy ul. Chrobrego 11, przedstawicielom Ruchu Chorzów oraz Firmie Szender. Podziękowania należą się również rodzicom i przyjaciołom, którzy od czwartku poświęcali swój cenny czas, aby doprowadzić cały teren do porządku, przywieźli cały sprzęt i wspierali nas przez cały czas trwania pikniku - dodają.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.