Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 maja 2016
  • 1 czerwca 2016
  • wyświetleń: 2443

Trwają Dni Kobióra 2016 - spektakle teatralne i Reggae w Stodole

Za nami:

Turniej Skata, premiera sztuki w realizacji Kobiórskiego Teatru Kulturalnego oraz czternasta edycja Reggae w Stodole to tylko niektóre wydarzenia organizowane w ramach tegorocznych Dni Kobióra.

Święto Gminy rozpoczęło się od spotkania autorskiego z Gabrielą Kotas. Kolejnym wydarzeniem był koncert "Dla Ciebie śpiewam" - śladami Jana Kiepury i Marty Eggerth. W sobotę rozegrane zostały zawody wędkarskie, natomiast w poniedziałek - Konkurs Gry na Fletach Podłużnych.

Przed nami jeszcze premiera sztuki "Lasok" Grzegorza Sztolera w realizacji Kobiórskiego Teatru Kulturalnego, która odbędzie się we wtorek, 24 maja o godzinie 19.00. W piątek, 27 maja o godzinie 17.00 odbędzie się uroczysta Sesja Rady Gminy oraz wręczenie statuetki św. Urbana za działalność na rzecz dobra publicznego Pro Publico Bono.

W sobotę, 28 maja o godzinie 7.00 rozegrane zostaną zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka na zalewie nr 2, przy ul. Leśników. O godzinie 9.00 wystartuje Otwarty Turniej Skata o Puchar Wójta Gminy Kobiór w Gminnym Domu Kultury. Natomiast o godzinie 16.00 rozpocznie się czternasta edycja "Reggae w Stodole" na terenie Gminnych Obiektów Sportowych.

Ostatnie wydarzenie zaplanowano na środę, 1 czerwca - o godzinie 17.30 odbędzie się spektakl teatralny "Nie ma tego złego..." w wykonaniu uczniów Szkolnego Koła Teatralnego i Tanecznego Szkoły Podstawowej w Kobiórze.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z ubiegłorocznej edycji imprezy.

Dni Kobióra 2015 · fot. UG Kobiór

BM / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.