pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 21 maja 2016
  • wyświetleń: 1948

Maluchy z Przedszkola nr 21 z wizytą w Mini ZOO w Inwałdzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

11 maja maluszki z grupy II w Publicznym Przedszkolu nr 21 udały się na wycieczkę autokarową do Mini ZOO w Inwałdzie.

Maluchy z Przedszkola nr 21 z wizytą w Mini ZOO w Inwałdzie - 11.05.2016 · fot. Przedszkole Publiczne nr 21


Podczas wycieczki przeżyliśmy moc atrakcji. Zwiedziliśmy zoo, a nawet mogliśmy karmić zwierzątka, potem jeździliśmy na koniku. Podczas warsztatów plastycznych dzieci lepiły i malowały gipsowe figurki. Oczywiście nie zabrakło także czasu na zabawy w "Małpim gaju" i na dmuchańcach. A po szalonych zabawach z wielkim apetytem zjedliśmy smaczny obiadek.

Wyjazd udał się nam znakomicie. Dzieci wróciły przepełnione wrażeniami. Inwałd przywitał nas piękną , słoneczną pogodą. Dzieci były bardzo zdyscyplinowane. Podróż dzięki panu kierowcy przebiegła bezpiecznie i bez zakłóceń. Rodzicom dziękujemy za umożliwienie dzieciom wzięcia udziału w wycieczce i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Magdalena Dubiel, Beata Szyszka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj