pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2005
  • wyświetleń: 16965

Noma Residence Promnice

Noma Residence Promnice
Sala restauracyjna Hotelu Noma Residence Promnice


Restauracja Noma Residence w Promnicach jest w stanie zorganizować przyjęcie weselne nawet dla 120 osób. Przykładowe menu dla 70 osób z przeliczeniem kosztów na jedna osobę wynosi 193zł. W tej cenie Para Młoda otrzymuje od Hotelu przejazd bryczką oraz dodatkowo Apartament Książęcy na noc poślubną.

W skład przykładowego menu wchodzi pierwsze danie - rosół z makaronem i sztuka mięsa, danie główne - kotlet de`volaile, schabowy po parysku oraz sztufada cielęca. Dodatki to ziemniaki drążone z wody, kluski mieszane, kluseczki "nioki", surówki z białej i czerwonej kapusty oraz zestaw warzyw na gorąco.

Na deser Lody z bitą śmietaną. Tort z białej czekolady i wiśniami, dodatkowo szarlotka, makowiec, sernik, sałatka z świeżych owoców.

Zimna płyta to zestaw swojskich wędlin, półmisek żółtych serów, golonko w galarecie, roladki szynkowe z chrzanem, płyta śląska, śledzie w śmietanie, oleju i pomidorach, ryba opiekana w ziołowej zaprawie, sałatka jarzynowa, mięsna i brokułami. Do tego sos szczypiorkowy, ziołowy i pikantny oraz pieczywo. Na gorącą kolację przewidziano żurek na maślance w chlebie.

Aby uatrakcyjnić przyjęcie weselne organizatorzy oferują serwowanie jednego z posiłków na Kominku Plenerowym połączone z występem kapeli góralskiej. Jak zapewniają organizatorzy przyjęć weselnych w Promnicach, oferta jest bardzo elastyczna i można ją dostosować do potrzeb i możliwości wszystkich zainteresowanych. Ponadto lokal oferuje szeroki zakres usług cateringowych.

www.multi.pless.pl/pless/wesele/promnice class=dodaj target=_blank>zobacz zdjęcia lokalu

Noma Residence Promnice
43-210 Kobiór k/Tychów
+48 (32) 21 94 678

www.promnice.com.pl class=dodaj target=_blank>www.promnice.com.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.