Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 maja 2016
  • wyświetleń: 1598

Spotkanie autorskie z Pawłem Wakułą - zdjęcia

Rysowanie "na żywo i z humorem" było niecodzienną atrakcją spotkania autorskiego dla dzieci, zorganizowanego 16 maja przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Pszczynie.

Spotkanie autorskie z Pawłem Wakułą - 16.05.2016 · fot. M-PBP w Pszczynie


Gościem Biblioteki był Paweł Wakuła - ilustrator prasowy oraz twórca - pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Od lat współpracuje z tygodnikiem "Angora", ilustrując artykuły (m.in. w "Angorce"), publikując żarty rysunkowe oraz pisząc krótkie humoreski. Jest autorem książek dla dzieci: "O czym szumi las", "Kajtek i Yetik", "Kajtek i Yetik podnoszą żagle", "Mój tata jest olbrzymem", "Dębowa kołyska", "Jagiełło pod prysznicem, czyli poczet władców polskich", "Co w trawie piszczy".

Podczas spotkania, autor opowiadał o swojej pracy, pasjach. Opowiadania o swoich książkach wzbogacił rysunkami, które szybko i sprawnie wychodziły spod jego ręki, wzbudzając ogólny entuzjazm wśród dzieci. Na zakończenie spotkania chętni mogli kupić książki, do których autor chętnie "wpisywał i wyrysowywał" dedykacje.

BM / pless.pl, źródło: M-PBP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.