pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 maja 2005
  • wyświetleń: 17440

Hotel Imperium

Hotel Imperium
Sala restauracyjna Hotelu Imperium


W restauracji Hotelu Imperium można zrobić wesele maksymalnie dla 120 osób. Poniżej zamieszczone jest przykładowe menu dla 70 gości w cenie 160zł/osobę, w którą wliczony jest podstawowy wystrój sali w balony oraz świeże kwiaty na stołach. Poza tym nowożeńcy otrzymują apartament Królewski z wanną z hydromasażem na jedną dobę, a dla gości weselnych korzystających z pokoi hotelowych przysługuje rabat 25%

W skład przykładowego menu wliczony jest szampan na powitanie, na przystawkę roladki z łososia z nadzieniem, na pierwsze danie rosół z makaronem i kluskami wątrobowymi, na drugie danie rolada śląska (wołowa i wieprzowa), kotlet szwajcarski, udko nadziewane grzybami lub rolada z indyka i pieczarkami, kaczka pieczona z jabłkami, kluski śląskie (białe), ziemniaki z koperkiem, zestaw surówek, bukiet warzyw z masłem, kapusta czerwona i biała na ciepło.

Poza tym owoce w kloszach (banany, winogrona, mandarynki, pomarańcze, jabłka), ciasta, ciasteczka oraz puchar lodowy z bitą śmietaną. Tort weselny we własnym zakresie.

Zimna płyta składa się półmiska wędlin (szynka konserwowa, salami, szynka „babuni”, baleron, szynka drobiowa, kabanos), roladek szynkowych z chrzanem lub jajek z szynką i chrzanem. Dodatkowo półmisek pieczonych mięs, półmisek serowy (5 rodzajów), tymbaliki drobiowe, półmisek dodatków marynowanych (papryka, pieczarki, cebulka, kukurydza, ogórki, oliwki), sandacz w galarecie lub indyk w maladze, sałatka z kurczaka, surówka z kapusty pekińskiej z kukurydzą, sałatka jarzynowa, rawierka śledziowa (kulki śledziowe, rolmopsy, śledź salsa, korki ser plus śledź), półmisek wędzonych ryb (węgorz, pstrąg, łosoś) oraz pieczywo i masło.

W menu znajdują się również trzy ciepłe kolacje. Na pierwszą kolację przewidziano płonącą szynkę z dodatkami (opiekane ziemniaki, zasmażana kapusta), na drugą kolację Bouf Strogonow plus pieczywo lub bogracz z pieczywem, a na trzecią kolację barszcz czerwony z krokietem.

Restauracja Hotelu Imperium to lokal w pełni klimatyzowany. Istniej możliwość zorganizowania wynajęcia limuzyny, samochodu zabytkowego, bryczki do przewozu Pary Młodej, wynajęcia fotografa, operatora kamery, orkiestry i fryzjera.

www.multi.pless.pl/pless/wesele/imperium class=dodaj target=_blank>zobacz zdjęcia lokalu

Hotel Imperium
43-200 Pszczyna, ul. Bielska 54
tel. (32) 212-88-88, 212-80-80, tel. (32) 210-00-00, fax wew. 201
www.hotelimperium.com.pl class=dodaj target=_blank>www.hotelimperium.com.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.