pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 29 kwietnia 2016
  • 9 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1912

Amerykanie w Suszcu, czyli obóz językowy dla młodzieży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Stowarzyszenie Fala zapraszają uczniów i uczennice gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Suszec do udziału w obozie językowym, który odbędzie się w terminie 4-9 lipca.

Obóz to niebywała okazja do podszlifowania umiejętności językowych, bowiem zajęcia prowadzone będą przez amerykańską młodzież. W programie oprócz typowych zajęć językowych i warsztatów, przewidziano gry i zabawy zespołowe, programy popołudniowe oraz wycieczkę.

Koszt obozu to kwota 150 zł/ os. W cenę wliczono: lunch, wycieczkę, bilety wstępu, ubezpieczenie, transport.

Zapisy przyjmowane są w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu na podstawie uzupełnionej karty zgłoszeniowej. Kartę zgłoszeniową wraz z opłatą w wysokości 150 zł należy dostarczyć do GOKu w nieprzekraczającym terminie do 10 czerwca.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji można uzyskać w biurze GOK w Suszcu od poniedziałku do piątku od 8.30 do 19.30 (ul. Ogrodowa 22, Suszec), telefon: (32) 212-44-91, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, www.kulturasuszec.pl

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj