pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2016
  • 19 maja 2016
  • wyświetleń: 13390

W wakacje Szkółka Borussii ponownie w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Za nami:

Już po raz drugi w Goczałkowicach zorganizowana zostanie piłkarska szkółka Borussii Dortmund, w barwach której na co dzień występuje Łukasz Piszczek. Treningi będą trwały tydzień. Od 1 do 5 lipca kilkadziesiąt dzieci w wieku 7-13 lat będzie ćwiczyć pod okiem najlepszych szkoleniowców na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

piszczek
Łukasz Piszczek (BVB) wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Goczałkowic-Zdroju. W wakacje w naszym powiecie odbędzie się tygodniowa szkółka organizowana przez klub z Niemiec.


Na obiektach, których pierwsze piłkarskie kroki swojej zawodowej kariery stawiał Łukasz Piszczek, przez pięć dni w tygodniu trenerzy BVB Evonik Fußballschule będą prowadzić profesjonalne treningi piłkarskie oparte na koncepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussi Dortmund.

Każdy z 80 uczestników kursu doświadczy charakteru treningu piłkarskiego i jego filozofii, która to Borussię Dortmund doprowadziła do stania się znaczącą siłą na piłkarskiej mapie Europy. Atrakcje, zabawy, gry pedagogiczno-socjologiczne, quizy związane z głównym "bohaterem" będą również integralną częścią kursu i miały za zadanie ukierunkować uczestników na jego prawidłowy dalszy rozwój. W warsztatach piłkarskich będą mogły wziąć udział także dziewczynki.

W wakacje Szkółka Borussii


Przypominamy, że w ubiegłym roku w dochodzeniowym obozie piłkarskim zorganizowanym przez Borussię Dortmund, udział wzięło kilkadziesiąt dzieci z powiatu pszczyńskiego i okolic, niektórzy z drugiego końca Polski i zza granicy. Zachęcamy do obejrzenia galerii z zeszłorocznych treningów.

Obóz piłkarski BVB w Goczałkowicach-Zdroju - 13.07.2015 · fot. Paweł Kanik

new, BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj