Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 marca 2016
  • 1 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 1030

VIII Noc z Andersenem w Suszcu

Za nami:

GBP w Suszcu po raz ósmy zaprasza dzieci - uczniów szkół podstawowych Gminy Suszec (z klas I-VI) do uczestnictwa w Nocy z Andersenem.

Jak zwykle pracownicy Biblioteki przygotowali ciekawy program, m.in. Teatr MASKA z Krakowa przedstawi promujący czytelnictwo spektakl "Skradzione mądrości", a wg instruktażu p. Barbary Szwedy każdy samodzielnie wykona bransoletkę kumihimo. Dzieci zostaną ubezpieczone, opieka pielęgniarska zapewniona. Dbać o dzieci będą bibliotekarze.

Wymogi: zgłoszenie dziecka i dostarczenie zgody rodzica na nocny pobyt dziecka w bibliotece, zaopatrzenie w prowiant (kanapki i napoje) oraz śpiwór albo karimatę czy koc i poduszkę, ponadto - lampki, przedłużacze i latarki. Obiekt w godzinach imprezy bibliotecznej będzie zamknięty. Nocne niespanie rozpocznie się jak zawsze o godzinie 20.00 w piątek, tym razem primaaprilisowo, bo 1 kwietnia. Pociechy należy odebrać w sobotę rano o godzinie 8.30. Kontakt: tel. (32) 448-86-92, e-mail: gbp@suszec.pl.

VIII Noc z Andersenem w Suszcu
fot. Gabriela Folek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.