pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 16 lutego 2016
  • 26 lutego 2016
  • wyświetleń: 2042

Koncert zespołu 8 lat w Tybecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzyczna" podaj

Za nami:

26 lutego w Pszczynie wystąpi zespół 8 lat w Tybecie. Koncert odbędzie się w ramach pierwszej regularnej trasy koncertowej "Król Popkultury" w Muzycznej Galerii.8 lat w Tybecie to surowy i energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego. Zwycięzcy ogólnopolskiego plebiscytu Nasze Miasto Gra i uczestnicy Festiwalu LUXFEST 2014 w Poznaniu. Zwycięzcy regionalnych eliminacji do Jarocin Rytmy Młodych 2015, a także zdobywcy licznych wyróżnień dla autora tekstów Dominika Witoszek.

Koncert zespołu 8 LAT W TYBECIE w Pszczynie
fot. 8 lat w Tybecie


W 2013 roku wydali debiutancką EPkę "Na zesłaniu", która składała się 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut. Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje.

Niedługo światło dzienne ujrzą dwa nowe single, które w okresie listopad-styczeń były przygotowywane w studiu pod czujnym okiem Leszka Biolika (producenta muzycznego i muzyka zespołów Republika, Nowe Sytuacje).

8 lat w Tybecie
facebook.com/8latwtybecie

Singiel z EP 2013 "Na Zesłaniu"


Teledysk "Ten Czas"


Zapraszamy serdecznie!


ul.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzyczna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzyczna" podaj