pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 30 grudnia 2015
  • 11 stycznia 2016
  • wyświetleń: 5304

WOŚP w ZS2 - 53 tys. zł

W tym roku w Pszczynie w czasie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano 53.007,38 zł. Tym samym ubiegłoroczny wynik w sztabie miejskim ZS2 Pszczyna został pobity o ponad 4 tysiące złotych! Najważniejsza jednak była serdeczność ludzi wobec kwestujących wolontariuszy oraz to, że wszyscy bezpiecznie wrócili do sztabu ze swoimi puszkami kwestarskimi.

24. Finał WOŚP - sztab ZS2 Pszczyna - 10.01.2016 · fot. Joanna Rozmus-Cader


W sumie kwestowało 101 wolontariuszy, najmłodszy miał 4 lata, najstarszy 42. Najwięcej zebrały: Patrycja: 2176,22 i Edyta: 2134,05! Aż siedmiu wolontariuszy zebrało kwotę ponad 1000 zł! Rekordową sumę z licytowanych gadżetów uzyskało pióro burmistrza Pszczyny, bo zapłacono za nie aż 1000 zł!:) Łącznie z licytacji uzyskano kwotę 3589,43 zł.

Wielomiesięczne przygotowania, ciężka ale radosna praca wielu wolontariuszy po raz kolejny odniosła sukces. Jednym słowem: się działo w szkole w Starej Wsi, oraz w całej Pszczynie. Współorganizatorami sztabu miejskiego było Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Stowarzyszenie "Wichura". Współpraca układała się znakomicie i liczymy na taką w przyszłości!

Dziękujemy wszystkim za pracę i pomoc w organizacji imprezy i sztabu: szczególnie nauczycielom i młodzieży z naszej szkoły, dyrekcji i pracownikom PCKultury, Jackowi, wszystkim darczyńcom, policji za patrolowanie i opiekę nad wolontariuszami, paniom z banku PeKao za pomoc w liczeniu zebranych pieniędzy, Pani Jance:) i wszystkim pozostałym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego by sztab Pszczyna działał jak zawsze - bez zarzutu. Dziękuję i pozdrawiam.

Joanna Rozmus-Cader
Szef sztabu miejskiego Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.