pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 grudnia 2015
  • 29 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1212

Konkurs na iluminacje świetlne

Za nami:

"Gmina Pawłowice Światłem Malowana" to tytuł konkursu, którego celem jest pobudzenie aktywności i inicjatywy mieszkańców oraz przedsiębiorców w zakresie kultywowania tradycji świąteczno-noworocznych poprzez wykonanie bożonarodzeniowych iluminacji świetlnych na jak najwyższym poziomie estetycznym.

Artystyczne wykonanie dekoracji świetlnych przez mieszkańców i przedsiębiorców przyczyni się do stworzenia wyjątkowego klimatu świątecznego w gminie. Uczestnikami konkursu mogą zostać:
  • w kategorii "Iluminacja świąteczna budynku mieszkalnego i/lub ogrodu" - właściciele posesji,
  • w kategorii "Iluminacja świąteczna obiektów handlowych, usługowych, produkcyjnych oraz siedzib instytucji" - przedsiębiorstwa i instytucje reprezentowane przez właścicieli, dyrektorów lub inne osoby zarządzające.


Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie pisemne na formularzu na adres: Urząd Gminy Pawłowice, ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice, w terminie do 30 grudnia wraz ze zdjęciami zgłaszanych obiektów. Zdjęcia należy dostarczyć na nośniku elektronicznym (DVD, CD). Zgłoszenie oraz zdjęcia można wysłać również w wersji elektronicznej na adres: g.olszewska@pawlowice.pl.

Komisja konkursowa na podstawie dostarczonej dokumentacji przeprowadzi wstępną selekcję zgłoszonych do konkursu obiektów i wytypuje finalistów, których obiekty oceni w terenie. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród rzeczowych (iluminacji świetlnych) odbędzie się w styczniu 2016 r.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.