pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 grudnia 2015
  • 14 lutego 2016
  • wyświetleń: 2288

Koncert Korteza w suszeckim GOKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

W walentynkowy wieczór Kortez, 26-letni kompozytor i wokalista z pochodzący z Iwonicza zagra koncert w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Kilka lat temu zaczął śpiewać. Po kilku miesiącach napisał pierwsze piosenki. Z jedną z nich zgłosił się na casting do Must Be The Music, gdzie nie został zauważony.

Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego oficjalnym demo.W marcu 2015 roku ukazała się pierwsza EPka zatytułowana Jazzboy Session EP, na którą złożyły się trzy piosenki: "Zostań", "Joe" i "Co Myślisz?".

Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych wschodzących talentów na naszym rynku. Jego debiutancka płyta "Bumerang" to intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Miesiąc po premierze "Bumeranga" Kortez wydał drugą EPkę z trzema utworami: "Od Dawna Już Wiem", "Ćma Barowa" i "Kominy". EPka dostępna jest jedynie na koncertach.Bilety na koncert w cenie 25 zł dostępne są bezpośrednio w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-19.30, a także poprzez rezerwacje telefoniczną i uregulowanie płatności przelewem w terminie do 7 dni.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj