pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 grudnia 2015
  • 13 stycznia 2016
  • wyświetleń: 1905

W góry z Diablakiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" 17 stycznia zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce.

W góry z DIABLAKiem


Tym razem organizujemy wycieczkę w Beskid Śląski, której planowana trasa przedstawia się następująco: Brenna-Hołcyna - Kotarz - Grabowa - Stary Groń - Horzelica - Brenna. Czas przejścia około 5 godzin. Koszt wycieczki to tylko 25 zł. Wycieczka będzie miała charakter rekreacyjno-krajoznawczy i w razie konieczności trasa zostania zmodyfikowana. Trasa nie jest trudna ani nie jest długa (około 15 km). Należy pamiętać, że wycieczka odbywa się w warunkach zimowych a na trasie nie ma żadnych schronisk.

W wycieczce mogą wziąć udział przede wszystkim mieszkańcy powiatu pszczyńskiego ze szczególnym uwzględnieniem uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także osoby spoza powiatu.

Szczegóły wycieczki i możliwość zapisania się znajduje się na stronie UKST "Diablak" www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Uczniowski Klub Sportowo - Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Zapraszamy!

Agnieszka i Artur Wojciechowie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj