pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 grudnia 2015
  • 18 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2598

Coca-Cola wygrała z jarmarkiem - foto

Ciężarówka jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, która zaparkowała dziś pod domem handlowym "Klimczok", wygrała z jarmarkiem na Rynku. Najwytrwalsi po darmową puszkę Coca-Coli czekali blisko 2 godziny!

Cieżarówka Coca-Coli w Bielsku-Białej - 16.12.2015 · fot. bielsko.info


Tłumy bielszczan pojawiły się na spotkaniu z czerwoną ciężarówką Coca-Coli. Najwięcej osób przyszło pod Klimczok, aby otrzymać darmową porcję kultowego napoju wraz z spersonalizowanym nadrukiem na puszce. Średni czas oczekiwania w kolejce wyniósł blisko 2 godziny!

Dodatkowo każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z ciężarówką i Świętym Mikołajem. Ponadto na uczestników akcji czekała "fabryka upominków", w której można przygotowywano prezenty dla bliskich oraz wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja. Oczywiście na wszystkie z tych "atrakcji" trzeba było odczekać co najmniej kilkadziesiąt minut w kolejce.

Tymczasem równolegle na bielskim Rynku, gdzie odbywa się świąteczny jarmark "Idą święta", pojawiło się zaledwie kilkadziesiąt osób...

Jarmark "Idą święta" - 16.12.2015 · fot. bielsko.info

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.