pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 7 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1717

Rewia Sylwestrowa w Teatrze Małym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

W związku z ogromnym zainteresowaniem Rewią Sylwestrową Teatr Mały postanowił wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wcześniejsze pożegnanie roku 2015 z Teatrem Małym, w towarzystwe Nicola Palladini, Sereny Ottardo, baletu i orkiestry, zacznie się o godzinie 18.30.

plakat_web_kocham_cie_brodway02


Osobom, którym nie udało się zakupić biletu na godzinę 22.00, podczas 90 minut Teatr Mały zaprezentuje esencję szlagierów musicalowych. Jak zawsze będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

Usłyszą Państwo niezapomniane „All that jazz”, „Money, Money” wzruszą się przy „Beauty and The Beast” i dadzą porwać do tańca przy kawałkach Abby. Ostatni wczesny wieczór 2015 roku spędzą Państwo doznając niezapomnianych wrażeń w towarzystwie wybitnych solistów, którym będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu, a orkiestrą zadyryguje Krzysztof Brzeziński.

Cena: 50 zł
Czas trwania:90 minut

Małgorzata Wojtulewicz

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.