pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1624

III Koncert fortepianowy w Bażantarni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj

Za nami:

Pałac Bażantarnia w Pszczynie Porębie zaprasza - jak w każdy piątek - na III Koncert Fortepianowy z cyklu "Sacrum versus profanum". W najstarszej i prawie na pewno najlepszej sali koncertowej Górnego Śląska wystąpi tym razem muzyk z Pszczyny Karol Lucjan (ze wsparciem rodzinnym).Zapraszamy w piątek, 4 grudnia od godziny 19.00. W repertuarze muzyka romantyczna i ta nowsza, rozrywkowa. Ciekawostka! Karol Lucjan zagra na unikatowym, zabytkowym fortepianie odrestaurowanym specjalnie dla Państwa, który liczy 140 lat! Wrażenia, słuchowe i smakowe niezapomniane, ponieważ mistrz kuchni przygotował z tej okazji specjalne menu.

Szczególnie polecamy mule. Wejście kosztuje 20 zł - uwaga, możliwość rozliczenia w konsumpcji. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swego udziału. Ilość miejsc ograniczona! Rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 601-406-352.

Książęca Bażantarnia


Książęca Bażantarnia

43-200 Pszczyna
ul. Barbórki 47

fax 322011640
kom. 601406352REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bażantarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bażantarnia" podaj