pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 10 listopada 2015
  • 17 listopada 2015
  • wyświetleń: 1597

Musical Babies: ang. dla maluszków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj

Za nami:

Dobry Start już od 7 lat prowadzi zajęcia z Musical Babies w Pszczynie. Trwa nabór do nowych grup w wieku od 1-3 lat oraz od 4-6 lat.

Musical Babies- angielski dla maluszków


17 listopada od godziny 16.30 odbędzie się lekcja pokazowa dla dzieci wraz z rodzicami. Zapisy na bezpłatną lekcję pokazową pod numerem: 535-844-053, zgłoszenia przyjmowane będą do 16 listopada.

Oba programy Musical Babies 1- 3 lat i Musical English 4-6 lat, opierają się na przekazywaniu dzieciom wiedzy przy wykorzystaniu muzyki, rytmiki i ruchu. Rodzice i wykładowcy zgodnie podkreślają, że ten sposób nauki ma niezwykle pozytywny wpływ na postępy w dalszym kształceniu dziecka.Maluchy, które uczęszczały na zajęcia angielskiego prowadzone tą metodą, cechuje naturalne podejście do nauki języka, wysoki poziom wymowy i intonacji, a także bogaty zasób słownictwa i niezwykła łatwość w przyswajaniu nowego materiału.

Metoda pozwala na rozwój Państwa pociech nie tylko w sferze językowej, ale także pod kątem muzyki, tańca i późniejszych relacji społecznych.

Dobry Start Elżbieta Twardzik


Dobry Start Elżbieta Twardzik

43-200 Pszczyna
ul. Plac Targowy 12

kom. 535844053
kom. 607190053Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dobry Start

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobry Start" podaj