pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 7 listopada 2015
  • 22 listopada 2015
  • wyświetleń: 2038

Karczma Wiejska: gęsina dla rodziny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj

Za nami:

Od niedzieli, 8 listopada w Karczmie Wiejskiej w Jankowicach serwujemy gęsinę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bo warto wiedzieć że gęsina jako mięso delikatesowe, posiada niezwykłe walory smakowe i zdrowotne. Od dawna znane są jej właściwości lecznicze.

Gęsina posiada znaczną ilość żelaza, fosforu, magnezu i cynku, witaminy z grupy A, B i E oraz bogactwo pełnowartościowego białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wysoki poziom korzystnych dla zdrowia składników, sprawia, że mięso tego gatunku uznane jest za żywność dietetyczną, zdrową i bezpieczną wpływając na wydolność organizmu. Choć gęsina jest dość tłusta, to nie stanowi zagrożenia dla organizmu. Wręcz przeciwnie, zawarte w niej tłuszcze działają korzystnie na organizm - obniżając poziom cholesterolu.

Dlatego proponujemy dania pojedyncze, jak również zestaw gęsiny dla całej rodziny.

Jak w każdą niedzielę zapraszamy dzieci na nasze animacje i oczywiście nie zabraknie elementów związanych z gąskami przygotowanych przez naszą panią animatorkę.

Serdecznie zapraszamy!

Karczma Wiejska


Karczma Wiejska

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 112

tel. 502565414Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Karczma Wiejska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Karczma Wiejska" podaj