pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 października 2015
  • wyświetleń: 2394

Dzieci dzieciom po raz szósty

W środę, 21 października do"13" w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się kolejny koncert wierszy i piosenek dla dzieci.

Dzieci dzieciom po raz szósty - 21.10.2015 · fot. Kamila Olszowiec


I tym razem stało się coś niesamowitego, bo przygotowaliśmy program dla starszych przedszkolaków i młodszych uczniów, a zjawiły się młodsze przedszkolaki, a nawet zupełne maluchy. Na szczęście zaprezentowany repertuar im się spodobał i wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Z uwagą wysłuchały wierszy i tańczyły przy większości piosenek. Dodatkową atrakcją był oczywiście słodki poczęstunek, którym chętnie się raczyły.

Żadne dziecko się nie nudziło i rodzice na koniec w ich imieniu wyrażali słowa uznania dla wszystkich wykonawców. Przed młodymi widzami wystąpiły: Wiktoria Sołtys, Agatka Szwedka, Oliwka Rozmus, Karolina Olszowiec (wiersze i piosenki), Julka Biela (piosenki) i Ola Kiełkowska (wiersz).

Na zakończenie wieczoru każde dziecko mogło wejść na scenę i powiedzieć wierszyk lub zaśpiewać piosenkę. Odważnych nie brakowało, a rodzice chętnie fotografowali i nagrywali swoje pociechy z mikrofonem w ręku. Mamy nadzieję, że kolejne koncerty w wykonaniu młodych wokalistów i recytatorów również przypadną dzieciom do gustu. Już dzisiaj zapraszamy na 25 listopada. Tym razem przygotujemy program dla młodszych i nieco starszych przedszkolaków.

Renata Zborowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.