pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 października 2015
  • 10 listopada 2015
  • wyświetleń: 2634

Diablak: wycieczka w Beskid Śląski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" zaprasza młodzież powiatu pszczyńskiego, a także osoby dorosłe lubiące aktywnie spędzać wolny czas, do wzięcia udziału w kolejnej wycieczce górskiej. Tym razem organizujemy wyjazd w Beskid Śląski.

Wycieczka w Beskid Śląski


Wycieczka odbędzie się 29 listopada, koszt wynosi 20 zł. Zakładana trasa: Bystra - Magura - Klimczok - Szyndzielnia - Kozia Górka - Olszówka Dolna. Czas przejścia około 5 - 6 godzin. Wycieczka będzie miała charakter rekreacyjno-krajoznawczy i w razie konieczności trasa zostania zmodyfikowana. Trasa nie jest trudna ani nie jest długa (około 16 km).

Zapisy i więcej informacji na stronie UKST Diablak www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2015/29.11.2015_magura_zaproszenie.php

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "Diablak" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

Agnieszka i Artur Wojciechowie / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj