pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 października 2015
  • 22 listopada 2015
  • wyświetleń: 4096

Suszecka Jesień Kulturalna

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza wielbicieli kultury i dobrej zabawy na VI Suszecką Jesień Kulturalną pod patronatem starosty Powiatu Pszczyńskiego Pawła Sadzy i wójta Gminy Suszec Mariana Pawlasa! Wbrew wcześniejszym planom podczas imprezy nie wystąpi Kayah.

VI Suszecka Jesień Kulturalna


Tegoroczna inauguracja Suszeckiej Jesieni Kulturalnej odbędzie się w piątek, 6 listopada o godzinie 18.00 podczas prapremiery spektaklu Amatorskiej Grupy Teatralnej działającej przy suszeckim Kole Związku Górnośląskiego pt. "Urodziny dziadka". W sobotę, 7 listopada o godzinie 17.00 odbędzie się premiera tegoż spektaklu. "Urodziny dziadka" to komedia o relacjach rodzinnych, rodzących się uczuciach i powrocie do śląskich korzeni. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w biurze GOK.

Według programu w dniu 8 listopada wystąpić miały Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha oraz Kayah. Koncert został jednak odwołany (zwrot kosztów zakupu biletów dokonywany jest w biurze GOK - przelewem na podstawie paragonu lub biletów).

XII Turniej Zespołów Ludowych Ziemi Pszczyńskiej im. M. Cieśli "Jak ze Suszca powędruję" odbędzie się 11 listopada, rozpoczęcie o godzinie 15.00. W ramach Turnieju podziwiać będzie można kilka wystaw specjalnie przygotowanych na tę okazję: stroju śląskiego oraz starych krzyży. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest tematyka kultury regionalnej. Wstęp wolny.

Wszystkich fanów dobrego humoru zachęcamy do udziału w jubileuszowym, X Przeglądzie Amatorskich Kabaretów "W DECHE". Przegląd co roku ściąga młode kabarety z terenu całej Polski, które na deskach sceny walczą o uznanie jury oraz publiczności. Gwiazdą Przeglądu będzie KABARET SMILE, która po zmaganiu młodych kabareciarzy zaprezentuje swój program. Podczas Przeglądu wręczone zostaną także nagrody laureatom ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Moje podróże - małe i duże". Z racji jubileuszu na wszystkich widzów czekają niespodzianki!

Rozpoczęcie o godzinie 18.00. Bilety w przedsprzedaży: od 6 do 15 października w cenie 40 zł, od 16 do 30 października: 45 zł, od 31 października do 15 listopada: 50 zł.

kabaret smile
Kabaret Smile wystąpi w Suszcu!


VI Suszecką Jesień Kulturalną zakończy koncert "Muzyka w Barwach Jesieni" w Kościele Parafialnym w Suszcu w dniu 22 listopada o godzinie 17.00. Wystąpi Rybnicki Chór Kameralny "Autograph". Wstęp wolny.

Rybnicki Chór Kameralny Autograph pod dyrekcją Joanny Glenc swoimi sukcesami i zaangażowaniem chórzystów znakomicie wpisuje się w długą tradycję śpiewaczą naszego regionu. Powstały w 2003 roku zespół (jako Chór Duszpasterstwa Akademickiego DAR) skupia młodych ludzi, których połączyła radość wspólnego muzykowania - nauczycieli, inżynierów, informatyków, ekonomistów, studentów oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku. Od początku zespół prowadzi dr hab. Joanna Glenc, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, pracownik naukowy i dydaktyczny Instytutu Muzyki Uniwersytetu Śląskiego. Chór koncertuje zarówno w kraju jak i za granicą, m.in. w Czechach, na Litwie, Słowacji i w Grecji.

Wszystkie imprezy za wyjątkiem koncertu "Muzyka w Barwach Jesieni" odbędą się w sali GOK w Suszcu.

Bilety można zakupić w biurze GOK od pn. do pt. od 8.30 do 19.30, a także przelewem po uprzedniej rezerwacji telefoniczne (32 212-44-91 wew. 21). Rezerwacje są ważne przez 7 dni kalendarzowych, jeśli w tym czasie nie zostanie uregulowana płatność, rezerwacja jest anulowana.

VI Suszecka Jesień Kulturalna

BM / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.