pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 października 2015
  • 15 października 2015
  • wyświetleń: 779

Zagubiony czas w PKF-ie

Za nami:

15 października o godz. 19.30 projekcja filmu "Zagubiony czas". Za nami kino gruzińskie, a wcześniej ponownie przyjrzeliśmy się twórczości włoskiego mistrza Antonioniego. DKF Pszczyński Klub Filmowy ma również okazję prezentować przeróżne dzieła w ramach Spotkań z Kulturą Żydowską.

W ubiegłym roku, dzięki izraelskiemu obrazowi "Wypełnić pustkę" Ramy Burshtein, zanurzyliśmy się w chasydzkiej społeczności. Tym razem zobaczymy, zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, historię miłości Polaka Tomasza i Żydówki Hanny, która narodziła się w trakcie ich pobytu w obozie zagłady. W filmie niemieckiej reżyserki Anny Justice występują: Mateusz Damięcki, Alice Dwyer, Dagmar Manzel, Shantel Vansanten, David Rasche, czy Joanna Kulig.

W nadchodzący czwartek w Pszczyńskim Klubie Filmowym, w cyklu "spotkania historii z kinem", udamy się na poszukiwania "Zagubionego czasu", a tydzień później Woody Allen. Klub "13", przy Pszczyńskim Centrum Kultury, ul. Bednarska 13. Wstęp wolny.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.