pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 12 października 2015
  • 17 października 2015
  • wyświetleń: 1129

Zrób własną eko-torbę w Skansenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie oraz Skansen - Zagroda Wsi Pszczyńskiej zapraszają na Eko-Akcję. Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprojektować znak graficzny na własnoręcznie wykonanej torbie papierowej, która stanie się jego własnością.

Zrób własną eko-torbę w Skansenie


Eko-Akcja odbędzie się w Skansenie - Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej w sobotę, 17 października w godzinach 10.00-13.00. Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł zaprojektować grafikę, która naniesiona zostanie na wykonaną przez siebie papierową torbę. Uczestnicy warsztatów będą mogli taką torbę zabrać do domu. Po warsztatach plastycznych odbędzie się akcja sprzątania świata.

Organizatorzy przewidują stworzenie maksymalnie 30-osobowej grupy. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w sekretariacie POPP pod numerem (32) 210-24-98. Ilość miejsc ograniczona.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Skansen

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Skansen" podaj