pless.pl

Reklama

Rozrywka

  • 12 października 2015
  • wyświetleń: 5032

Wiarygodne Przedszkole nr 21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj

Przedszkole Publiczne nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie zostało wyróżnione w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła w kategorii Przedszkole i tym samym dołączyło do rankingu najlepszych placówek oświatowych w całym powiecie.

Przedszkole Publiczne nr 21 Wiarygodnym Przedszkolem
fot. PP nr 21 w Pszczynie


Kategoria Wiarygodne Przedszkole jest Programem wyróżniającym te przedszkola, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy dydaktyczne, posiadają ciekawą bazą dydaktyczną, reprezentują właściwy poziom edukacyjny, wychowawczy, opiekuńczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoim dzieciom, które jest tak ważne dla każdego rodzica. Kwalifikacja odbywa się głównie na podstawie wysokich ocen uzyskanych w ramach zewnętrznej ewaluacji całościowej przeprowadzonej w ostatnich 5 latach funkcjonowania Przedszkola.

Cały Projekt ma stać się drogowskazem polecającym te placówki, które są godne zaufania i wyróżniają się na rynku edukacyjnym.

Przedszkole Publiczne Nr 21

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 21 im. Misia Puchatka w Pszczynie" podaj